Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 39
W tym miesiącu: 1368
Wszystkich: 116001

 

 

                                      ZWYCIĘZCĄ IV OPiZ ZOSTAŁ:

                                  RAFAŁ KAMIŃSKI z XIV LO w Warszawie


Na podium znaleźli się jeszcze:

                          2 miejsce - Patryk Rąk z Technikum na 3 w ZSE w Zielonej Górze

                                  3 miejsce - Filip Czajkowski z IV LO w Białymstoku

 

Kategorię "Wiem najwięcej" z wynikiem 227 punktów wygrał także:


                                   RAFAŁ KAMIŃSKI z XIV LO w Warszawie

 

"Wśród klas pierwszych" Zwycięzcą jest:

                           Wojciech Piątek z LO nr III we Wrocławiu

 

"Najlepszą szkołą" okazało się:

                             I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze.

 

                                     GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

 

24.03.2016 r.

Zawody II stopnia wygrał:

 Adrian Rąk - Technikum nr 3 w ZSE w Zielonej Górze - 55 punktów  

Na podium znaleźli się jeszcze:

2. Grabowicz Konrad - V LO w Bydgoszczy - 53
2. Czajkowski Filip - IV LO w Białymstoku - 53

Pierwszą dzisiatkę stanowią jeszcze:

4.  Kramarz Nikodem- V LO w Bydgoszczy - 52

5. Pięta Janusz - LO nr III we Wrocławiu - 51

5. Lendzion Szymon - III LO w Lubinie - 51
5. Kulbacki Michał - II LO w Opolu - 51 
8. Glinicki Piotr - V LO w Warszawie - 49
8. Ziemkiewicz Joanna - Technikum Ekonomiczne nr 5 w Świdnicy - 49
8. Rogowski Radosław - II LO w Opolu - 49.

Wśród Klas I-szych najlepszy okazał się:

Rakowski Adam 0 I LO w Mławie - 43 punkty i 24 miejsce.

"Najpesza szkoła" to:

XIII LO w Szczecinie - 5 finalistów,

I LO w Zielonej Górze - 4 finalistów.

 

02.02.2016 r.

Eliminacje szkolne IV OPiZ wygrali:

1. Michał Kulbacki - II PLO w Opolu - 48 punktów,

1. Janusz Pięta - LO nr III we Wrocławiu - 48 punktów

a kolejne miesca zajęli:

3. Grohmann Jakub - XIV LO w Warszawie - 47 punktów,

3. Lendzion Szymon - III LO w Lublinie - 47 punktów, 

5. Chrzan Rafał - V LO z Warszawy - 46 punktów,
6. Czajkowski Filip IV LO z Białegostoku - 45 punktów,
6. Pyra Michał - III LO z Lublina - 45 punktów,
6. Pyra Maciej - III LO z Lublina - 45 punktów,
9. Hołownia Aleksandra - LO nr XIV z Wrocławia - 44 punktów,
9. Kosmala Zuzanna - XIII LO ze Szczecina - 44 punktów,
9. Lipień Oskar - XXXIII LO z Warszawy - 44 punktów,
9. Madej Mikołaj - XIII LO ze Szczecina - 44 punktów,
9. Rąk Adrian - Technikum nr 3 w ZSE z Zielonej Góry - 44 punktów,
9. Skręta Michał - I SLO z Warszawy - 44 punktów,
9. Żejmo Maciej - III LO z Lublina - 44 punktów.

Wśród uczniów klas pierwszych najlepsi to:

1. Klatt Hanna - XIII LO w Szczecinie - 43 punkty,

2. Boryczka Kamil - XIV LO w Warszawie - 41 punktów,

3. Rakowski Adam - I LO w Mławie - 40 punktów.