Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 155
W tym miesiącu: 4403
Wszystkich: 147823

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

VI Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem VI OPiZ  jest "Przedsiębiorca we współczesnej gospodarce".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Zawody I Stopnia VI OPiZ odbędą się  12 grudnia 2017 w każdej że zgłoszonych szkół. Zawody II Stopnia rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 9 marca 2018.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 20.04.2018 w WZ-1 naszej uczelni.

Uczniowie z dawnego woj. częstochowskiego (również Wieluń i Radomsko) rywalizować będa dodatkowo w kategorii "Częstochowski Olimpijczyk".

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem VI OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@wz.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356 (codziennie w godz. 12-13) 


Zapisy kończą się w dniu 05.11.2017.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 02 października 2017 r.

 

 

                                                                                                                                

ZAWODY I STOPNIA ZA NAMI

 

Właśnie zakończyły się Zawody I Stopnia. Mam nadzieję, że test był ciekawy. W Plikach do pobrania zamieściliśmy Test z odp. Mam nadzieję, że macie dużo krzyżyków we właściwych polach.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w naszej Olimpiadzie a Opiekunom i Dyrekcjom Szkół za organizację zawodów. 

2017-12-12 14:27:00

ZAWODY I STOPNIA TUŻ TUŻ

 

To już niebawem. ZAWODY I STOPNIA powinny odbyć się jednocześnie w całej Polsce czyli

                                                 12 grudnia 2017, w godz. 12-13

Nie jest możliwy wcześniejszy ani późniejszy start. W Plikach do pobrania zamieszczamy dok. przesłane do szkół.

Już czekamy na Wasze karty odpwiedzi, zwłaszcza te z maksymalną liczbą punktów. Moze to w tym roku test zostanie bezbłędnie rozwiązany?

2017-12-08 10:31:00

TESTY JUŻ W SZKOŁACH

 

Przesyłki z testami na Zawody I Stopnia powinny już docierać do wszystkich szkół. Adresatami przesyłek są Opiekunowie. Każda przesyłka zawiera testy (zabezpieczone naszą pieczęcią) oraz karty odpowiedzi i ankiety wraz z pismem przewodnim.  Prosimy Opiekunów o otwarcie przesyłek i sprawdzenie liczby kart odpowiedzi oraz liczby testów. Zabezpieczone testy są zafoliowane (poukładane dzisiątkami), co umożliwja ich przeliczenie bez obawy uszkodzenia pieczęci. Jeśli ilości te nie są zgodne z liczbą zarejestrowanych uczniów prosimy o pilne powiadminie nas drogą telefoniczną lub elektroniczną. Reklamacje pownny być zgłoszone do 4 grudnia 2017. Jeśłi przesyłka nie dotarła do szkoły to wcześniej prosimy o nią pytać w urzędzie pocztowym. Bardzo prosimy, aby załączone ankiety wypełnili losowo wybrani uczestnicy Zawodów.

Zawody I Stopnia powinny być przeprowadzone w szkole w dniu 12 grudnia, w godz. 12.00 - 13.00. Wysyłka kart odpowiedzi (wraz z ankietami) powinna nastąpić do 13.12.2017. Jednocześnie przypominamy, że w naszej Olimpiadzie nie wymagamy sprawdzania kart odpowiedzi przez szkoły.

2017-11-27 18:45:00