Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 34
W tym miesiącu: 1735
Wszystkich: 121093

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

V Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem V OPiZ  jest "Turbulentne otoczenie przedsiębiorstwa".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Szkolne eliminacje V OPiZ odbędą się  9 grudnia 2016 w każdej że zgłoszonych szkół. Eliminacje Okręgowe rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 10 marca 2017.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 21.04.2017 w WZ-1 naszej uczelni.

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem V OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@zim.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356.  


Zapisy kończą się w dniu 31.10.2016.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 29 września 2016 r.

 

 

                                                                                                                                

Testy już w szkołach


Przesyłki z testami na I Etap powinny być już we wszystkich szkołach. Prosimy Opiekunów o otwarcie przesyłek i sprawdzenie liczby kart odpowiedzi oraz testów. Zabezpieczone testy są zafoliowane co umożliwja ich przeliczenie bez obawy uszkodzenia pieczęci. Jeśli ilości te nie są zgodne z liczbą zarejestrowanych uczniów prosimy o pilne powiadminie nas drogą telefoniczną lub elektroniczną. Reklamacje pownny być zgłoszone do 5 stycznia 2015. Jeśłi przesyłka nie dotarła do szkoły to wcześniej prosimy jej szukać w urzędzie pocztowym.

I Etap powienien być przeprowadzony w szkole w dniu 14 stycznia, w godz. 12.00 - 13.00.

Życzymy udanych przygotowań i samych sukcesów w 2015 r. 

2014-12-27 15:31:00

Rejestracja zakończona

 

Zapisy już za nami. Do I Etapu zostało zakwalifikowanych prawie 2700 uczniów. Ich lista, w porządku alfabetycznym, zostanie zamieszczona, po wpłynięciu wszystkich wydruków rejestracyjnych, w zakładce Pliki do pobrania. Są to uczniowie ze wszystkich regionów Polski. Największa reprezentacja jest z województwa śląskiego (ponad 700 osób) a takze z dolnośląskiego (ponad 500 osób). Przeważają uczestnicy z poprzedniej edycji ale jest też około 60 nowych szkół. Zapowiada się ciekawa rywalizacja bo mamy wiodace szkoły w kraju a wśród uczestników jest Małgorzata Urbanowicz z Opola, która zwyciężyła w poprzedniej Edycji.
Z początkiem przyszłego tygodnia zostaną wysłane zestawy testów do szkół.  

Dziękujemy bardzo Opiekunom za zorganizowanie zapisów a uczniów witamy na III Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania. 

2014-12-10 17:25:00

 

Szanowni Państwo

Jeśłi występują problemy z wydrukiem listy zarejestowanych uczestników, to jest to problem związany w przegladarką internetową. Bardzo prosimy w takich sytacjach korzystać w nowszych wersji przegladarek (np. Google Chrome). Wydruki z podpisami uczniów powinny do nas dotrzeć przed I Etapem Olimpiady.

2014-12-01  

Z uwagi na to, że ostatni dzień zapisów przypada na dzień świąteczny, rejestrację zakończymy w poniedziałek 01.12.2014.

26.11.2014

 

Jeszcze kilka dni zapisów a zgłosiły się już szkoły z prawie wszystkich województw, w tym wiodące w kraju. Spóźnialskim przypominamy, że zapisy kończą się 30 listopada a Niezdecydowanych informujemy, że wśród nagród, dla kilku uczniów i nauczycieli, będzie wycieczka do Brukseli lub Strasburga.

25.11.2014

 

Rozpoczęły się zapisy do III OPiZ. Rejestracja dokonywana jest przez Opiekuna - nauczyciela wyznaczonego przez Dyrektora szkoły. Prosimy o wcześniejsze zestawienie listy uczniów, deklarujących udział w zawodach. Zapisy w zakładce Rejestracja.

Zapisy trwają do 30.11.2014 i w tym czasie należy dokonać elektronicznej rejestracji (wypełniając wszystkie pozycje konta; brakuje kodów pocztowych w kilku zgłoszeniach)  i wysłać do nas wydruk listy (proszę nie wypełniać kolumny konkurs na wydruku, ponieważ w tym roku nie będzie organizowany konkurs "Olimpijczyk"). 


Pragniemy zapewnić, że zespół odpowiedzialny za ten projekt dołoży wszelkich starań, aby rywalizacja odbywała się w przyjaznej atmosferze, która w połączeniu  z towarzyszącymi mu wydarzeniami, powinna zapewnić wysoki poziom satysfakcji z uczestnictwa w naszej Olimpiadzie.

2014-11-17 15:51:00