Menu
Wyszukiwarka
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 34
W tym miesiącu: 1735
Wszystkich: 121093

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej organizuje
 

V Olimpiadę Przedsiębiorczości i Zarządzania
 

której adresatami są uczniowie szkół średnich z całej Polski. Tematem V OPiZ  jest "Turbulentne otoczenie przedsiębiorstwa".

Olimpiadzie towarzyszą wykłady, spotkania z ludźmi sukcesu i imprezy sportowe (zakładka Events).

Szkolne eliminacje V OPiZ odbędą się  9 grudnia 2016 w każdej że zgłoszonych szkół. Eliminacje Okręgowe rozegrane zostaną w Szkołach Partnerskich i w Aulach WZ PCz w dniu 10 marca 2017.  Finał i uroczysta Gala, z ogłoszeniem wyników, odbędą się 21.04.2017 w WZ-1 naszej uczelni.

Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.

Na uczestników, nauczycieli i szkoły, czekają cenne nagrody rzeczowe i bezpłatne usługi, ufundowane przez Organizatora, Partnerów i Sponsorów (zakładka Nagrody). W kategorii „Przedsiębiorcza Szkoła" (największa liczba uczestników) nagrodzonych zostanie aż pięć szkół z opiekunami.

Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez elektroniczne wypełnienie formularza (zakładka Rejestracja) oraz przesłanie jego wydruku pocztą tradycyjną na adres:

Wydział Zarządzania PCz, Al. Armii Krajowej 36B, pok. 9, 42-200 Częstochowa
z dopiskiem "Olimpiada".

Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem V OPiZ.

Wszelkie pytania należy kierować do Sekretariatu Olimpiady drogą elektroniczną:

e-mail: olimpiada@zim.pcz.pl
lub telefonicznie: 34 3250 376 lub -356.  


Zapisy kończą się w dniu 31.10.2016.  

 

 

serdecznie zapraszam

Przewodniczący Olimpiady

dr Andrzej Brzeziński  

Częstochowa, dn. 29 września 2016 r.

 

 

                                                                                                                                

Kolejny Sponsor


Z radością informujemy, że do Naszego Projektu przystąpił kolejny Sponsor. To Ośrodek Narciarski Złoty Groń w Istebnej, który zafundował nam 6-dniowe karnety narciarskie, na świetnie naśnieżonym stoku (sprawdzane jazdą na nartach przez Przewodniczącego Olimpiady). Można obejrzeć na: www.zlotygron/kamera-stok

2015-01-15 20:16:00

I Etap za nami


Bardzo dziękujemy za sprawnie przeprowadzony I Etap. 

W odpowiedzi na przesyłane pytania uprzejmie informujemy, że Opiekunowie nie sprawdzają testów, bo będą one przez nas sprawdzane. Prosimy jedynie o sprawdzenie czytelności nazwisk na kartach. Jeśli numer ID nie został wpisany przez ucznia to nie będzie to problemem. Prosimy jak najszybciej przesłać karty z protokołem na nasz adres.
Test z odpowiedziami zamieścimy w zakładce Pliki do pobrania po otrzymaniu przesyłek z testami (prawdopodobnie w poniedziałek).
Wyniki wraz z listą zakwalifikowanych zamieścimy 31 stycznia.

Rozpoczynającym ferie życzyny udanego wypoczynku. 
 

2015-01-14 16:15:00

I Etap - 14.01.2015


Przed nami I Etap. Rywalizacja powinna się rozpocząć 14 stycznia o 12.00 i trwać 60 min. Wierzymy, że warunki jakie zostaną stworzone w szkołach pozwolą na swoboną i samodzielną pracę każdego ucznia a przygotowania do zawodów posłużą do rozwiązania testu i awansu do II Etapu.

W plikach do pobrania zamieściliśmy listę uczestników, gdzie każdy olimpijczyk ma przypisany ID. Numer ten powiniem być wpisany na karcie odpowiedzi, gdyż ułatwi to nam pracę przy sprawdzaniu. Wśród załaczników jest także pismo do szkół, protokół oraz karta odpwiedzi, co pozwoli na wcześniejsze ich poznanie i może zmniejszy stres uczniów.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

PS. Zapraszamy także do zakładki nagrody.

2015-01-10 09:45:00